Oct 31, 2012

TFW / Instagram / Kohvik Noorus / 100 postitus

25.-27.oktoober olin ma kõik need kolm päeva hommikust õhtuni Telliskivis Tallinn Fashion Week'il vabatahtlik.
Ma olen üli õnnelik ja üli rahul, et ennast sinna pakkusin, sest kõik need kolm päeva olid niiinii lahedad (kuigi üpriski külmad).
Esimesed kaks päeva olid rahulikud ja sai isegi disainerite show'sid ise näha, aga kolmandal päeval oli väikses saalis Kirill Safonov ja Liisi Eesmaa ja nendega läks veidike hullumajaks... Kirillil show ajal oli veel üpriski rahulik, lihtsalt olin backstage's ja aitasin show ajal modellidele kleite seljast ja selga, aga Liisi show ajal läks hulluks, sest show juba hakkas ja mina veel teipisin mõne modelli kingi ja kui need teibitud sain, siis hakkas mingite pea aksessuaaride pähe panek (ja neid ei olnud väga kerge modellidele pähe saada).
Pärast Liisi show'd kui kõik lavataga puhtaks sai, sain minna suurde saali Aldo Järvsoo show'd vaatama ja nooo see oli midagi... vot see oli kõrg klass! Inimesed plaksutasid kui mõni kleit lavale tuli ja inimesed plaksutasid ja KARJUSID kui Aldo lavale tuli... See oli vägev.

Beritiga(teine vabatahtlik) väikse saali backstage's
Laupäeval pärast TFW läksin ma välja ja mu uueks lemmik kohaks on saanud Kohvik Noorus. Kindlasti soovitan teil sinna minna, seal toimuvad lahedad peod. Alati kui seal käinud oleme seltskonnaga, siis oleme nii kaua tantsinud kuni jalad enam ei vea ja peame takso tellima...

Ja kolmandaks: Ma tegin ka endale nüüd instagram'i, võite julgelt mind follow'da, mu instagram on kamillakatarina. Sain ka endale jälle lõpuks nutitelefoni (mul oli vahepeal, aga seal läks wifi katki ja 3G mul ka polnud ehk siis see oli lihtsalt üks puutetundlik telefon :D ). Sain selle telefoni sünnipäevaks ja ma olin sõnatu, kui mu kasuisa lampi tuli kinkekotiga ja ütles "näe, mõtlesin, et tahad sünnipäeva kinki varem kätte saada". Lihtsalt niii õnnejunn ja tänulik!! Kõige lahedam on see, et ta kinkis mulle just selle telefoni, mida ma kunagi olin lihtsalt maininud, et aa varsti tahaks selle telefoni endale soetada(sony xperia go! kollane) JA NÜÜD MA SAINGI... WUHUUU.


ja nagu pealkirjast lugesite, siis see mu 100 postitus... nüüd võiksin samas vaimus jätkata kuni 200 postituseni  :)

No comments:

Post a Comment